CENNIK MASAŻY
MASAŻE CZĘŚCIOWE Czas Cena
„TWARZY I GŁOWY”

>Wycisza emocje, łagodzi napięcia i stresy, przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Niezapomniana chwila ucieczki od codziennych problemów i trosk. Idealnie komponuje się z każdym zabiegiem na ciało.

25 min. 95 zł
„MASAŻ CZEKOLADOWY DESER”

Masaż z użyciem kremu czekoladowego. Dedykowany dla dzieci od 4 roku życia.

25 min.  65 zł
„MASAŻ PLECÓW, KARKU I RAMION – LECZNICZY”

Celem masażu jest dotarcie do napiętych mięśni pleców, karku i ramion, rozluźnienie ich i przwrócenie dobrego samopoczucia.

25 min. 90 zł
MASAŻE CAŁOŚCIOWE Czas Cena
„KLASYCZNY”

Jest to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie.

55 min. 180 zł
„RELAKSACYJNY (AROMATERAPEUTYCZNY)”

Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na uklad nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

55 min. 180 zł
„KAMIENNA TERAPIA” – masaż gorącymi kamieniami

Terapia rozgrzanymi kamieniami, którymi masowane jest całe ciało. Równoważy energię organizmu z energią natury.

55 min. 210 zł
„ODCHUDZAJĄCY”

Modelujący sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających,a zarazem ma działanie rewitalizujące.

55 min. / 25 min. 190 zł / 95 zł
„CZEKOLADOWY”

Zatrzymaj czas, oddaj się uczuciu błogiego odprężenia i delektuj się czekoladową przyjemnością… Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną odprężenia w luksusowych warunkach, poddając się relaksującemu działaniu specjalistycznego kremu masującego o zapachu czekolady. Taki masaż uwalniając hormony szczęścia wprowadza każdego w wyśmienity nastrój, wygładzając przy tym skorę, nawilżając ją i odmładzając.

55 min. / 25 min. 200 zł / 100 zł
DLA KOBIET W CIĄŻY I PO POŁOGU

Wskazany dla zrelaksowania, usprawnienia pracy mocno obciążonego organizmu – wpływa na zharmonizowanie stanu psychicznego i fizycznego matki i dziecka.

55 min. / 30 min. 180zł / 90 zł
„LOMI – LOMI NUI”

Głęboko relaksujący masaż, działa na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Łagodzi ból fizyczny i duchowy, podnosi poziom energii, pozwala przywrócić wewnętrzna równowagę ducha i odzyskać harmonię ciała i umysłu.

55 min. 220 zł