Regulamin pobytu

Regulamin hotelu Activia ***

 

Dyrekcja hotelu będzie bardzo wdzięczna za współpracę i przestrzeganie tego regulaminu.

 

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 12:00 dnia następnego

 

 1. Pokoje wynajmuje się po zameldowaniu oraz po uregulowaniu zapłaty za pobyt w recepcji.

 

 1. W hotelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 6:00 rano.

 

 1. Śniadania wydawane są w godzinach 8.00 – 10.30. Zabrania się wynoszenia posiłków z jadalni, celem późniejszej konsumpcji.

 

 1. Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokojnego zachowania innych Gości. Pracownik recepcji hotelu może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby hotelowej. W takiej sytuacji wpłacona przez Gościa kwota za pobyt nie podlega zwrotowi.

 

 1. W pokojach ze względu na zainstalowane czujki przeciwpożarowe obowiązuje całkowity zakaz palenia. W przypadku włączenia się czujki i przyjazdu Straży Pożarnej, kosztem interwencji obciążony będzie Gość.

 

 1. Po wyprowadzeniu się z pokoju należy zwrócić kartę w recepcji. Za zagubienie lub uszkodzenie karty Gość obciążony zostanie kwotą 15zł.

 

 1. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających. Goście mają obowiązek zawiadomić recepcję o szkodzie bezpośrednio po jej zaistnieniu.

 

 1. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju jak również za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Dołoży jednak starań w celu dokonania rekonstrukcji zaistniałej sytuacji – (monitoring z trwałym zapisem obrazów).

 

 1. Wpłacony zadatek za pobyt nie podlega zwrotowi. W przypadku szczególnych, takich jak nagłe poważna zachorowanie lub wypadek Gość ma możliwość wyznaczenia innych osób, które przyjadą na jego miejsce.

 

 1. Gość może wykupić ubezpieczenie w firmie Allianz. Gwarantujące zwrot wpłaconych pieniędzy celem rezerwacji pokoju.

 

Życzymy miłego wypoczynku.

 

Regulamin ten jest wersją skróconą pełnego regulaminu, który znajduję się w recepcji hotelu.