Cennik 2022

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt Czas Cena
"ZABIEG DETOKSYKUJĄCO – NAWILŻAJĄCY" 55 min. 200 zł
Zabieg głęboko oczyszcza i odświeża skórę, przywraca i utrzymuje optymalne nawilżenie oraz wygładza drobne zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry, odzyskuje ona komfort, gładkość i blask. Dla każdego rodzaju skóry zwłaszcza dla cery dojrzałej z oznakami zachwianej równowagi wodno-lipidowej.
"ZABIEG RELAKSUJĄCY" 55 min. 200 zł
Wellnesowy rytuał na twarz, gwarantujący nie tylko perfekcyjną pielęgnację skóry ale również doskonały relaks i odprężenie. Dla każdego rodzaju cery z wyjątkiem cer trądzikowych.
"DESER CZEKOLADOWY" ZABIEG RELAKSUJĄCO – REGENERUJĄCY 55 min. 220 zł
Działający na psychikę i zmysły ekskluzywny zabieg na twarz, szyję i dekolt stymuluje mikro krążenie, dotlenia komórki, likwiduje drobne zmarszczki. Zalecany dla cer wymagających nawilżenia, stymulacji i rewitalizacji.
ZABIEGI NA CIAŁO Czas Cena
"CYNAMONOWY BODY WRAPPING" – zabieg wyszczuplający, redukujący cellulit 80 min. 280 zł
W pierwszym etapie zabiegu złuszczany jest poszarzały, zrogowaciały naskórek, następnie ciało zostaje otulone detoksykującą maską. Zwieńczeniem zabiegu jest masaż z użyciem specjalnego żelu. W zabiegu uczestniczą: peeling, antycellulitowy kompleks oraz masaż.
"HOT CHOCOLATE" – zabieg relaksująco – stymulujący 80 min.

290 zł

Jest to zabieg działający na wszystkie zmysły, dający doskonały relaks, odprężenie i niezapomniane doznania. Dodatkowo redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Wprowadza w stan głębokiego relaksu. W zabiegu uczestniczą: peeling, mleczko, maska oraz masaż.
"PEELING SOLNY" - ALGA MINCE 55 min. 210 zł
Poczuj moc peelingu do ciała, który wysubtelni skórę a także poprawi mikro krążenie i pozostawi skórę gładką i jedwabistą. Zabieg kończy nałożenie odpowiedniego balsamu, który nawilży i otuli wyjątkowym zapachem.
"PEELING CZEKOLADOWY" - peeling całego ciała* 25 min. 140 zł
"PEELING KAWOWY" - peeling całego ciała* 25 min. 140 zł
"PEELING KOKOSOWY" - peeling całego ciała* 25 min. 140 zł
MASAŻE CZĘŚCIOWE Czas Cena
"TWARZY I GŁOWY" 25 min. 95 zł
Wycisza emocje, łagodzi napięcia i stresy, przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Niezapomniana chwila ucieczki od codziennych problemów i trosk. Idealnie komponuje się z każdym zabiegiem na ciało.
"MASAŻ CZEKOLADOWY DESER" 25 min.  65 zł
Masaż z użyciem kremu czekoladowego. Dedykowany dla dzieci od 4 roku życia.
"PLECÓW, KARKU I RAMION - LECZNICZY" 25 min. 90 zł
Celem masażu jest dotarcie do napiętych mięśni pleców, karku i ramion, rozluźnienie ich i przwrócenie dobrego samopoczucia
MASAŻE CAŁOŚCIOWE Czas Cena
"KLASYCZNY" 55 min. 180 zł
Jest to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie.
"RELAKSACYJNY (AROMATERAPEUTYCZNY)" 55 min. 180 zł
Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na uklad nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
"KAMIENNA TERAPIA" - masaż gorącymi kamieniami 55 min. 210 zł
Terapia rozgrzanymi kamieniami, którymi masowane jest całe ciało. Równoważy energię organizmu z energią natury.
"ODCHUDZAJĄCY" 55 min. / 25 min. 190 zł / 95 zł
Modelujący sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających,a zarazem ma działanie rewitalizujące.
"CZEKOLADOWY" 55 min. / 25 min. 200 zł / 100 zł
Zatrzymaj czas, oddaj się uczuciu błogiego odprężenia i delektuj się czekoladową przyjemnością... Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną odprężenia w luksusowych warunkach, poddając się relaksującemu działaniu specjalistycznego kremu masującego o zapachu czekolady. Taki masaż uwalniając hormony szczęścia wprowadza każdego w wyśmienity nastrój, wygładzając przy tym skorę, nawilżając ją i odmładzając.
DLA KOBIET W CIĄŻY I PO POŁOGU 55 min. / 30 min. 180zł / 90 zł
Wskazany dla zrelaksowania, usprawnienia pracy mocno obciążonego organizmu - wpływa na zharmonizowanie stanu psychicznego i fizycznego matki i dziecka. Masaż
„LOMI - LOMI NUI” 55 min. 220 zł
Głęboko relaksujący masaż, działa na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Łagodzi ból fizyczny i duchowy, podnosi poziom energii, pozwala przywrócić wewnętrzna równowagę ducha i odzyskać harmonię ciała i umysłu.