Hotel Activia

Hotel SPA Activia *** położony jest w miejscowości Jastrzębia Góra – w nadmorskim kurorcie w pobliżu przylądka Rozewie, najbardziej wysuniętego na północ punktu w Polsce (50° 50′ 11″). Na jego szczycie, na pięknym klifie porośniętym drzewami, znajduje się udostępniona dla turystów latarnia morska w Rozewiu. Zlokalizowani jesteśmy niedaleko plaży (280m), gdzie przywita Państwa orzeźwiająca morska bryza Bałtyku.

           

Jesteśmy nowoczesnym, kameralnym obiektem, posiadającym kilkadziesiąt miejsc, który dedykowany jest dla turystów pragnących wypocząć w otoczeniu pięknej, nadmorskiej przyrody. Najbardziej istotne jest, że w Hotelu Activia wypocząć można w luksusowych warunkach bez tłoku i harmideru towarzyszącym dużym hotelom. Obiekt dedykowany jest dla par, jak też rodzin z dziećmi. Z myślą o nich przygotowaliśmy wiele ciekawych i co najważniejsze bezpłatnych atrakcji umożliwiających aktywne spędzenie czasu.

   

Przygotowaliśmy również, specjalnie na potrzeby konferencji i szkoleń, salę konferencyjną mogącą pomieścić: w układzie kinowym 80 osób, a w układzie ze stołami 50 osób. Sala konferencyjna wyposażona jest w laptopa z dostępem do bezprzewodowego Internetu, nagłośnienie, projektor multimedialny HD, telewizor LED 60″ oraz flipchart.

   

Bogactwo oferowanych atrakcji, nowocześnie urządzone pokoje zapewnią Państwu wspaniały wypoczynek zarówno w rodzinnym gronie jak i na spotkaniach biznesowych.